Nowa strona internetowa i konkurs fotograficzny na Facebooku


Nowa strona internetowa i konkurs fotograficzny na Facebooku

Zanim przejdę do szczegółów konkursu, chciałbym tylko wyrazić moją radość (i ulgę), że wreszcie prace nad stroną dobiegły końca. Podziękowania należą się agencji interaktywnej Loud Cloud oraz mojemu nieziemsko zdolnemu zespołowi (Mazi i Adrianowi), którym darowuję uszanowanko, wdzięczność i inne przejawy uwielbienia po kres moich dni – bez nich ta strona nie wyglądałaby tak jak teraz… bo pewnie nigdy by nie powstała – dziękuję.

Mam nadzieję, że Wam także strona przypadnie do gustu. Jeśli chcecie wyrazić swój zachwyt, wskazać nam jakieś swoje sugestie i możliwości poprawy niektórych elementów, wówczas zachęcamy do pozostawienia komentarza pod wpisem – wszystkie weźmiemy pod uwagę i skrzętnie przeanalizujemy.

Konkurs fotograficzny na Facebooku

KONKURS FOTOGRAFICZNY
1) CO JEST DO WYGRANIA: Zaproszenie na indywidualną sesję zdjęciową, którą można także przekazać komuś jako prezent na WALENTYNKI (przygotujemy wówczas zaproszenie w formie graficznej). Sesja będzie trwała około 1-2 godzin a w jej efekcie otrzymasz w formie elektronicznej około 10-20 profesjonalnie obrobionych graficznie zdjęć. Sesja będzie miała charakter portretowy, wizerunkowy, lub modowy.
2) DLACZEGO ROBIMY KONKURS: Chcemy byście cieszyli się razem z nami z powstania naszej nowej strony internetowej – sesja zdjęciowa jest nagrodą za aktywne śledzenie naszych losów i z pewnością będzie się w przyszłości powtarzać.

ZASADY KONKURSU
1) CO ZROBIĆ: Napisz pod tym wpisem komentarz. Przedstaw się jeśli masz ochotę i opisz jaki masz pomysł na sesję zdjęciową, jakie są Twoje inspiracje, dlaczego chciałbyś wystąpić akurat w sesji o takim charakterze. Postaraj się zainteresować nas swoim pomysłem. Im bardziej oryginalny, niepowtarzalny pomysł, tym Twoje szanse są większe.
2) TERMIN ZGŁOSZEŃ: Zgłoszenia przyjmujemy do końca środy (11 lutego do północy). Ale im szybciej opublikujesz swój komentarz, tym więcej polubień możesz zebrać.
3) SPOŚRÓD TRZECH ZGŁOSZEŃ, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY NAJWIĘCEJ POLUBIEŃ, nasza komisja wybierze zwycięzcę konkursu.
4) WYNIK KONKURSU: ogłosimy w piątek – 13 lutego – dla wybranego szczęśliwca, to na pewno nie będzie pechowy piątek 13tego.
5) Każda osoba może zgłosić się tylko raz.
6) Przystępując do konkursu zgadzasz się na opublikowanie Twoich danych, oraz zdjęć z sesji zdjęciowej po jej realizacji.
7) Odbiór nagrody: Zaproszenie na sesję zdjęciową można zrealizować do końca kwietnia 2015 roku. Preferowanym miejscem sesji jest Gdańsk – jeśli niemożliwe będzie dla Ciebie przybycie na sesję do Gdańska, przewidujemy możliwość ewentualnej negocjacji miejsca.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY POWODZENIA

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...