PC Wedding Photojournalism na Instagramie


PC Wedding Photojournalism na Instagramie

Tam gdzie nas jeszcze do niedawna nie było, od tygodnia możecie śledzić nasze losy. Znaleźć nas można na profilu na Instagramie zatytułowanym: pc_wedding_photojournalism
Nasz profil na Instagramie

Jeśli jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać na naszym nowym profilu, to zapraszamy do lektury.

Konkursy

Organizujemy je chętnie dla Was, dlatego, że zawsze jesteście z nami i aktywne śledzicie nasze prywatne i zawodowe losy. Staramy się wymyślać ambitne i motywujące reguły udziału w nich. Mamy już mnóstwo ciekawych pomysłów na organizację kilku zwariowanych projektów w różnych miastach. Szczególnie zainteresowani będą pewnie Ci z Was, którzy szukają fotografa ślubnego z Gdańska, Warszawy, Łodzi czy Skierniewic, bo głównie w tych miastach będziemy organizować stacjonarne spotkania związane z naszymi nowymi konkursami. Możemy uchylić także rąbka tajemnicy i zdradzić Wam, że w naszych przedsięwzięciach będą uczestniczyć także inne, zaprzyjaźnione z nami firmy – więc naprawdę będzie warto brać udział w organizowanych przez nas konkursach.

Promocje

Naszą regułą jest, że nie organizujemy akcji promocyjnych na nasze usługi. Jest to związane z tym, że większość naszych terminów mamy zarezerwowanych, a pozostałe wolne weekendy chętnie wykorzystujemy na podróże po świecie – kochamy je i nie chcielibyśmy z nich rezygnować. Jednak czasami, gdy zostają nam ostatnie wolne terminy, może się zdarzyć, że zamieścimy informacje o obniżce cenowej na jakiś konkretny termin. Dlatego jeśli szukasz atrakcyjnej oferty cenowej, powinieneś regularnie śledzić nasz profil i wpisy na blogu.

Szkolenia i warsztaty

Wcześniej o tym nie wspominaliśmy, ale przymierzamy się do realizacji cyklu szkoleń, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wiemy jak ważna jest fotografia w życiu większości z nas, zwłaszcza w świecie rodziców, którzy z aparatu korzystają wyjątkowo często. Specjalnie dla nich chcielibyśmy stworzyć cykl darmowych spotkań, które pomogłyby tworzyć im zdjęcia lepszej jakości z zastosowanie relatywnie prostych i jednocześnie efektywnych technik, które będziemy pokazywać na spotkaniach warsztatowych. Jeżeli jesteście zmęczeni ogromną ilością zdjęć słabej jakości i chcielibyście to zmienić, to zapraszamy na nasze szkolenia.

Projekty podróżnicze i socjologiczne

Już niebawem będziemy chcieli pokazać Wam, że fotografia okolicznościowa to nie tylko standardowa fotografia ślubna, że praca w różnych zakątkach kraju i świata może służyć pokazaniu fascynujących i niepowtarzalnych miejsc. Chcemy podzielić się z Wami naszym zamiłowaniem do fotografii społecznej, do tworzenia projektów związanych z aktualnymi kwestiami i wydarzeniami. Niebawem powstanie nasz prywatny blog, który będzie poruszał także kwestie podróży, jednak to głównie tutaj będziemy zamieszczać wpisy związane z właśnie z fotografią i fotoreportażem.

Backstage

Instagram | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | backstage
Reportaż ślubny na „Darze Pomorza” – jedno z najwspanialszych miejsc do złożenia obietnic na całe życie. To co lubię w fotografii ślubnej, to spotykanie przyjaznych i życzliwych ludzi. Dzięki temu pracownikowi poznaliśmy historię statku i zobaczyliśmy jego wnętrza z nowej, nieznanej dotąd perspektywy. Kto z Was wiedział np., że „Dar Pomorza” w latach 30tych dwukrotnie opłynął kulę ziemską.

Pokażemy Wam jak wygląda nasza praca od zaplecza. Będziecie mogli obserwować jak wygląda realizacja przez nas zleceń na różnych ich etapach zaawansowania. Może to z pewnością zainteresować zwłaszcza te osoby, które z fotografią wiążą swoją przyszłość i chcieliby poświęcić się jej bezgranicznie. Nie ma nic bardziej wartościowego dla adeptów fotograficznej sztuki, niż możliwość podpatrywania innych fotografów.

Wasze propozycje

Traktujemy te wszystkie kanały nie jako obszar promocji naszej działalności lecz komunikacji z Wami. Dlatego jeśli będziecie czymś zainteresowani, będziecie chcieli się podzielić z nami swoimi pomysłami lub uwagami, to niecierpliwie czekamy na Wasze komentarze. Jesteśmy chętni uczestniczyć w różnych, nawet najbardziej szalonych pomysłach, propozycjach, projektach, dlatego czujcie się swobodnie pisząc nam o nich.

ZAPRASZAMY

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...