Fotograf ślubny Warszawa


Fotograf ślubny Warszawa

Witajcie. Chcemy zaprosić Was na rozpoczęcie naszej serii artykułów, które będą swoistego rodzaju symbolicznym podsumowaniem ostatniego fotograficznego roku. W trakcie tych kilku miesięcy sezonu ślubnego, realizujemy się w roli fotografa ślubnego w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Skierniewicach, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie. Nie ograniczamy się do żadnego regionu, ponieważ kochamy podróżować i poznawać nowe miejsca. Chętnie przyjmujemy zaproszenia od Was do miejsc, w którym jeszcze nie byliśmy. Lubimy być zaskakiwani, a jeszcze bardziej lubimy mile zaskakiwać Was. Pierwszy wpis to Fotograf ślubny Warszawa, jednak już niedługo możecie spodziewać się artykułów poświęconych innym miejscom. Może także zdarzyć się tak, że pomimo nazwania wpisu: Fotograf ślubny Warszawa, będą tu czasami także zdjęcia ślubne, które pośrednio wiążą się z tym miastem – to dlatego, że chcemy Wam pokazać, że często z Parami Młodymi z Warszawy robimy zdjęcia w odległych zakątkach kraju i świata.

Fotografia ślubna Warszawa-Gdańsk – czyli życie wiecznego nomada

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism
Niestraszny nam jakikolwiek sposób podróżowania, środek komunikacji – nic nas nie powstrzyma, by dotrzeć na czas.

Nasz cykl rozpoczynamy wpisem zatytułowanym: Fotograf ślubny Warszawa, ponieważ zaraz obok Gdańska, to miasto, gdzie pracujemy zdecydowanie najczęściej. Przemierzanie dziesiątek kilometrów pomiędzy tymi punktami na mapie to nasza specjalność, dlatego najłatwiej wyszukać nas właśnie pod nazwą fotograf ślubny Warszawa. Jeśli chodzi o podróże pomiędzy tymi miastami, to najchętniej przebywalibyśmy ten dystans rowerem, ale stosy sprzętu, które zawsze mamy przy sobie zmuszają nas do używania samochodów, pociągów, samolotów i wszelkich innych mniej lub bardziej popularnych środków komunikacji. W życiu prywatnym cenimy spontaniczność i nieprzewidywalność, jednak w pracy zawodowej ograniczyliśmy się do najważniejszej zasady: profesjonalnego planowania i perfekcyjnej organizacji naszego działania. Dlatego bez względu na to czy pracujemy jako fotograf ślubny w Warszawie, Gdańsku, czy w innym zakątku świata, zawsze jesteśmy tam dużo wcześniej, a u Was idealnie na czas.

Najlepszy fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism
Zabawa, zabawa, zabawa! – w trakcie pleneru ślubnego rezygnujemy z powagi, nabieramy dystansu do siebie i świata, po prostu świetnie się bawiąc.

Najlepszy fotograf ślubny Warszawa to miano, któremu każdego dnia skrzętnie staramy się sprostać. To ogromne wyzwanie, by zasłużyć na określenie Waszego najlepszego fotografa. Udało nam się tego dokonać już dziesiątki razy i niestrudzenie będziemy powtarzać to przy każdej naszej z Wami współpracy. Chcemy, żebyście nasz wspólny czas zapamiętali jako bezstresową, spontaniczną zabawę w gronie zabawnych i ciekawych osób. Naszym sekretem jest wplecenie w pracę ogromnych dawek humoru i przyjemności, których uwieńczeniem są zawsze rewelacyjne zdjęcia. Efekty naszej pracy będą dla Was niepowtarzalnym zapisem tego beztroskiego czasu. Rekomendacje Par Młodych, z którymi mamy przyjemność współpracować mówią za nas i to one świadczą o tym, jakimi jesteśmy ludźmi:
„Do naszych zdjęć ślubnych wracam mniej więcej co kilka miesięcy. Wcześniej wydawało mi się, że nie będą zbyt istotne i szybko odłożymy je na bok. Dzisiaj od ślubu minęły już 2 lata, a gdy przeglądam zdjęcia, które wykonał dla nas Paweł, prawie za każdym razem mam łzy w oczach. To była jedna z najcudowniejszych chwil w moim życiu, a zdjęcia wspaniale to oddają. Dla nas Paweł to najlepszy fotograf ślubny w Warszawie, Polsce, a nawet na świecie – swoją pracą zasłużył na to miano”.
Agnieszka i Rafał

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism
Nie lękajcie się – na pewno damy Wam także kilka „chwil wytchnienia” w restauracji, kawiarni… podczas których oczywiście będziemy Was nieustannie fotografować.

„Zapewne każdy mężczyzna ma świadomość tego, jak nieprawdopodobnie trudno jest znaleźć idealną żonę. Na szczęście ja po pierwszych 10 sekundach od poznaniu Moniki (mojej obecnej żony), miałem już ten problem z głowy. Zdecydowanie trudniejsze wydawało się wybranie fotografa ślubnego w mieście takim jak Warszawa. Pawła polecili nam moi znajomi. Uwielbiamy zdjęcia, które nam wykonał. Co jednak doceniamy najbardziej? – emocje związane z sesją plenerową. Za jego sugestią opuściliśmy Warszawę, pojechaliśmy we wspólną trzydniową podróż i tam spędziliśmy niezapomniane chwile – szaleństwo i całkowita nieprzewidywalność. Dzięki!”.
Monika i Michał

Jaki jest najlepszy kościół na ślub w Warszawie?

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | kościół św Anny w Warszawie
Kościół Akademicki św Anny w Warszawie – Krakowskie Przedmieście. To jeden z najbardziej znanych kościołów w Warszawie, ale nie jedyny tak piękny.

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | kościół św Anny w Warszawie

Jeśli zastanawiacie się, jaki wpływ ma kościół na ostateczny wygląd zdjęć, to z naszego dowświadczenia możemy szczerze przyznać, że jest on znaczny. Co bardzo ważne, dzięki atrakcyjnym wnętrzom, także Wy będziecie prezentować się lepiej. Im piękniejszy kościół, tym łatwiej zrobić w nim dobre zdjęcia. Co jednak jest najważniejsze z perspektywy fotograficznej? My najbardziej lubimy pracować w jasnych, przestronnych wnętrzach. Im bardziej jednolite i naturalne oświetlenie, tym zdjęcia wymagają mniej obróbki graficznej, a ostateczny efekt wygląda lepiej. Warto pamiętać o tych elementach, choć zazwyczaj Wasz wpływ na wybór kościoła będzie mocno ograniczony. Dlatego: jeśli macie wpływ na wybór kościoła, to postarajcie się dobrać go według podanych przez nas sugestii, jeśli jednak jesteście z góry zdani na konkretne miejsce, mimo wszystko nie powinniście martwić się tym nadmiernie – dobry fotograf zrobi zdjęcia w praktycznie każdych warunkach i na wszystkie ewentualności jest zawsze przygotowany.
Wiemy, jak różnorodne są Wasze potrzeby, dlatego bez względu na to, czy na swój ślub wybraliście: bardzo lubiany przez Młode Pary w Warszawie Kościół św. Anny, przepiękny Kościół Najświętszego Zbawiciela, klimatyczny Kościół Seminaryjny Karmelitów, malutki, drewniany i uroczy Kościół Św. Michała Archanioła lub jakiś inny spośród dziesiątek warszawskich parafii, my zrobimy wszystko, żeby oddać atmosferę tego miejsca. Jeśli Waszym marzeniem jest zrealizowanie ceremonii ślubnej w plenerze, w naturalnej oprawie, zaciszu ogrodu, to będziemy Wam towarzyszyć także tam. Nieważne jak ekstremalne miałyby tam panować warunki, nawet gdybyście zdecydowali się na ślub na księżycu, możecie liczyć na to, że bezszelestnie będziemy przepływać z aparatem wokół Was w tej pozbawionej przyciągania ziemskiego przestrzeni.Zrobimy wszystko, byś przy odebraniu zdjęć mógł śmiało stwierdzić, że najlepszy fotograf ślubny Warszawa to my.

Plener ślubny w Warszawie – czyli co zrobić, by wykroczyć poza przeciętność

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Pałac w Wilanowie | plener ślubny w Wilanowie
Pałac w Wilanowie – pałac królewski w Warszawie, na Wilanowie Królewskim to jedna z bardziej popularnych lokalizacji w stolicy. Nie oznacza to jednak wcale, że zdjęcia z tego miejsca nie mogą zaskakiwać. W następnych wpisach pokażemy Wam przykłady ciekawych scenografii, które tam stworzyliśmy.

Każdy dobry fotograf ślubny w Warszawie ma ulubione miejsca plenerowe. Większość z nich jest mocno oczywista i powszechnie znana. My posiadamy wiele swoich typów jeśli chodzi o plenerowe lokalizacje, ale… zawsze je odradzamy. Dlaczego pomimo tego, że znamy sporo interesujących miejsc cały czas szukamy nowych? Odpowiedź jest prosta: chcemy, żeby Wasze zdjęcia się wyróżniały, żeby nie były takie, jak zdjęcia większości Waszych znajomych.

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | plener ślubny w Soho Warszawa | Restauracja Szklarnia Warszawa

Chociaż wydawać się może, że dobry fotograf ślubny z Warszawy, powinien realizować swój plener właśnie tam, gdzie mieszka, tworzy i przebywa na co dzień – my zachęcamy Was do porzucenia rutyny. Oczywiście, jeśli historia Waszego wspólnego życia jest związana z tym pięknym miastem i Wy jesteście zdecydowani, że to jedyne satysfakcjonujące miejsce, w którym chcecie mieć swoje zdjęcia, to z pewnością macie rację. W innych przypadkach będziemy Was zachęcać do wyjścia poza strefę komfortu w tym jednym dniu i zrealizowania zdjęć w miejscu dla Was nowym, odległym, wspaniałym, które zapamiętacie do końca życia. Nigdy do niczego nie zmuszamy i wszystko uzgadniamy z Wami. Niemniej często usłyszycie z naszych ust: pochodzicie z Warszawy – zróbmy zdjęcia w Gdańsku, jesteście z Wrocławia – pojedźmy do Warszawy. Dzięki temu, że bezustannie się przemieszczamy, znamy wiele miast i niemalże mieszkamy w kilku miejscach, zazwyczaj sesja plenerowa w innym mieście stanowi niewielki, a czasami wręcz nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | plener ślubny w Wenecji
Plener ślubny w Wenecji? Wasze zdjęcia ślubne nie muszą być odtwórczą kopią obecnie popularnych konwencji. Pozwólcie się ponieść i uczynić z sesji przygodę życia.
Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | plener ślubny w Wenecji
Uwielbiamy zdjęcia w ciekawych miejscach. Mediolan to cudowne otoczenie do tworzenia niecodziennych i nieszablonowych połączeń. Ale nie martwcie się, podstawą jest niczym nieograniczona kreatywność.

Mamy pełną świadomość tego, że nie każdy z nas z powodu braku wystarczającej ilości czasu, chęci lub funduszy może pozwolić sobie na wyjazd w odległe strony. Jeśli szukasz świetnego fotografa ślubnego Warszawa jest Twoim domem i tam chcesz mieć zdjęcia, pomożemy Ci osiągnąć jak najlepsze efekty i zrealizować Twoją wizję. Nie uważamy, że ciekawa sesja plenerowa może odbyć się wyłącznie poza granicami naszego kraju, czy Warszawy. Nie chodzi tutaj o brak interesujących miejsc. Nasza motywacja wynika bardziej z faktu, że wiemy o tym i wielokrotnie to obserwowaliśmy, że przygoda i oderwanie się od rzeczywistości na kilka dni dają Wam ogrom swobody i luzu. Widać to wyraźnie podczas naszej współpracy nad sesją plenerową. Również, zupełnie inaczej podchodzi się do zdjęć z wydarzeń, które niosą za sobą dodatkowe emocje, podczas których wydarzyło się sporo nowych rzeczy. Chcemy, żebyście nie tylko mieli świetne zdjęcia, ale żeby były dla Was równie ważne jak dla nas.

Fotograf ślubny Warszawa | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism
Bez względu na miejsce, porę dnia, roku. Nieważne czy pada deszcz, świeci słońce, czy z nieba lecą meteoryty. Pomimo głodu i zmęczenia, jeśli tylko będziecie się śmiać, dobrze się bawić, wspólnie stworzymy coś wielkiego.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...