O nas

O nas

słów kilka

Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism

 

to zespół pasjonatów bez opamiętania kochających swoją pracę. Podróżujemy, tworzymy, bawimy się tym co robimy. Naszą ambicją jest przekazywanie emocji, uczuć, nie samych obrazów.

Fotografią ślubną zajmujemy się od 2008 roku. Wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie zdobywaliśmy podczas studiów w Stambule, Łodzi oraz na międzynarodowych warsztatach artystycznych. Mimo młodego wieku mieliśmy już okazję wykonać setki sesji zdjęciowych… z każdej kolejnej cieszymy się jak z tej pierwszej.

 

Fotograf ślubny Gdańsk | Paweł | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism

Pawel

Fotograf ślubny Gdańsk | Mazi | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism

Mazi

 

Fotograf ślubny Gdańsk | Adrian | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism

Adrian

 

W życiu zawodowym

 

nie uznajemy kompromisów. Używamy najlepszego sprzętu, bezustannie inwestujemy w swój rozwój i nowe technologie. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu zestawy, które oferujemy są najwyższej jakości. Efekt końcowy tworzymy  z myślą o Was, ale także o Waszych dzieciach i wnukach. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy aromatycznej kawie, na którym będziemy mogli zademonstrować Wam fotoksiążki stworzone przez nas i wydrukowane przez najlepszą drukarnię artystyczną.

 

W życiu prywatnym

 

uwielbiamy wykraczać poza strefę komfortu. Podróżujemy autostopem, Bla Bla Carem, autobusami, pociągami i wszystkim czym się tylko da. Ze środków lokomocji najbardziej kochamy rowery: mamy ich u siebie kilka, wszystkie mają swoje imiona i każdy z nich jest dla nas niemalże członkiem rodziny. Naszym marzeniem jest wybranie się na nich w roczną podróż po świecie.

Jemy dużo, zdrowo i nie wyobrażamy sobie życia bez jedzenia. Bezustannie odkrywamy nowe smaki. Owoce i warzywa zajmują resztę naszej domowej powierzchni, której nie zdołały zająć rowery. W przyszłości będziemy mieć wspaniałą, klimatyczną kawiarnię z Waszymi fotografiami na ścianach.

 

 

Nie chcemy Was przekonywać za wszelką cenę, że będziemy dla siebie idealni – jesteśmy tutaj, żeby szczerze odpowiedzieć na to pytanie. Aby „rozpalić uczucie”, które pozostawi satysfakcję i miłe wspomnienia do końca życia, obie strony muszą powiedzieć symboliczne „tak”. Dlatego chcemy pracować z Wami tylko wówczas, gdy jesteście przekonani do naszych kompetencji, zdjęć, które robimy i stylu pracy. Jeśli chcecie sprawdzić, czy jesteśmy dla siebie stworzeni napiszcie lub zadzwońcie do nas – odpowiemy na wszelkie Wasze pytania. Sprawdźcie nasze kwalifikacje, posłuchajcie rekomendacji i opinii na nasz temat, a będzie Wam łatwiej podjąć decyzję.

 

Fotograf ślubny opinie

Wasze

rekomendacje

Fotografia ślubna Gdańsk | Fotograf ślubny Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism |Fotograf na wesele Gdańsk | Plener ślubny w Gdańsku | Stare Miasto

Ilona i Mariusz

Współpraca z Wami to była dla nas wielka przyjemność. Chwile, które uwieczniliście na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to była dla nas wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Oboje bardzo dziękujemy i polecamy każdemu, kto pragnie, aby jego zdjęcia były robione nie tylko przez fotografów, ale przez osoby które się tym pasjonują i robią to z pełną inspiracją.

Zajrzyj do galerii Ilony i Mariusza

 

Asia i Michał

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa do plenerowej sesji ślubnej. Przeglądając galerię Pawła szczególnie urzekło nas 1 zdjęcie i być może to nietypowe, ale właśnie ono zadecydowało o Jego wyborze. Zdjęcie to odzwierciedlało naszą wizję sesji, było: niebanalne, artystyczne, z „duszą”, opowiadało „jakąś” historię. I takie też są zdjęcia, które Paweł wykonał dla nas: niebanalne, niepowtarzalne, pełne emocji, pokazują nasze uczucia…
Kolejnym plusem jest atmosfera jaką Paweł wraz ze swoim pomocnikiem tworzyli podczas sesji – mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się od dawna, w ogóle się nie krepowaliśmy, mimo że pozować nie lubimy.
Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność: uwzględnił też nasze oczekiwania co do zdjęć: lokalizację, ich obróbkę. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są przepiękne, o takiej pamiątce marzyłam.
Dziękujemy bardzo! Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z Waszych usług!

P.s. Dziękujemy, że pamiętałeś o naszym synku biegającym nieopodal nas na sesji, że Jego też uchwyciłeś na zdjęciach.

Zajrzyj do galerii Asi i Michała

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Asia i Michał

 

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Aneta i Paweł

Aneta i Paweł

Wiele wspaniałych wspomnień nasuwa nam się myśląc o Pawle i fotografiach jakie da nas wykonał. Wybór Pawła jako fotografa ślubnego był dla nas naturalnym nie tylko ze względu na to, iż mieliśmy okazję poznać się przy innych fotograficznych i nie tylko okazjach, ale przede wszystkim ze względu na fantastyczne zdjęcia które były efektem naszych spotkań. Spodziewaliśmy się że zdjęcia, które otrzymamy będą bardzo dobre, ale efekt i tak przerósł nasze oczekiwania. Cały czas wracamy do przeglądania zdjęć i odnajdujemy szczegóły których nie dostrzegliśmy w trakcie ślubu, a nie umknęły one czujnemu oku Pawła.
Jedną z większych zalet Pawła jest to, że przemyka z aparatem niezauważony, dzięki czemu powstają naturalne zdjęcia, które oddają niezapomniane chwile.
Wybór Pawła jako fotografa ślubnego był najlepszym naszym wyborem

 

Klaudia i Marcin

Jeśli ktoś robi to co kocha i jest to jego pasją, ma w sobie tyle cierpliwości, pomysłów oraz wytrwałości to nic dodać więcej nie trzeba, a taką osobą z pewnością jest Paweł. Stres, panika, nie przy Pawle .. ciepły, uśmiechnięty, zwariowany, energiczny, z tym czymś w oku, a zdjęcia… mistrzostwo! Współpraca z Pawłem to sama przyjemność, zdjęcia mają duszę, ciężko opisać słowami pracę jaką wykonuje Paweł, ale z ręką na sercu polecam każdemu kto chce mieć niezapomnianą pamiątkę z najważniejszych dni w swoim życiu.

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Klaudia i Marcin

 

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Monika

Monika

Zdjęcia zrobione przez Pawła są piękne i wzruszające. Szczególnie te czarno-białe mają w sobie coś, co trudno opisać. Oglądanie ich sprawia wiele przyjemności, gdyż nie są takie pospolite. Paweł to również przesympatyczny człowiek. Widać, że fotografowanie sprawia mu wiele przyjemności, jest dla niego źródłem satysfakcji oraz daje poczucie spełniania się. Współpraca z nim to sama przyjemność. Jego zaangażowanie, fachowość zasługują na najwyższe uznanie i szacunek. Mam nadzieję, że będzie wierzył w swoje możliwości, cały czas dążąc do doskonałości, a jego zdjęcia będą – tak jak dotychczas, odzwierciedlać piękno potrzebne dla oczu.

 

Paulina i Bogumił

Pawła poznałem ok 7 lat temu na studiach w Łodzi. Już wtedy był wziętym fotografem, którego zamęczałem pytaniami w stylu, jak zrobić zdjęcie by zechciało je kupić National Geographic. Póki co, żadnego zdjęcia jeszcze nawet tam nie wysłałem, ale mimo wszystko mam nadzieję, że nauka nie poszła w las. W związku z tym, gdy z narzeczoną zaczęliśmy planować nasz ślub, telefon do Pawła był sprawą oczywistą. Jego ogromny profesjonalizm, wyczucie, ale i poczucie humoru sprawiają, że końcowy efekt jest świetny. Paweł potrafi sprawić, że nawet osoby które nie lubią być fotografowane, po pewnym czasie zupełnie o tym zapominają i proszą o kolejne ujęcia:)
P.S. zdjęcia z portfolio Pawła stanowią najlepszą rekomendację.

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Paulina i Bogumił

 

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Kinga i Rafał

Kinga i Rafał

Myślicie o sesji zdjęciowej? Szukacie odpowiedniego fotografa? Zależy Wam na naturalności? Nie chcecie nudnych ustawianych zdjęć w powtarzającej się do znudzenia scenerii? Nie lubicie sztucznych min, uśmiechów, dziubków? W dodatku marzą Wam się zdjęcia ponadczasowe, do których usiądziecie kiedyś z dziećmi, wnukami i nadal będą świeże? Jeśli wydaje się Wam, że to niemożliwe, że macie zbyt duże oczekiwania, to nie poznaliście jeszcze Pawła – naszego najlepszego Fotografa. Jeżeli chcemy mieć wyjątkowe zdjęcia, pamiątkę na całe życie to zawsze dzwonimy do niego.
Nasz Fotograf umiał stworzyć piękną historię, pokazując na zdjęciach wszystko co dla Nas jest najważniejsze. Zadbał o szczegóły – można powiedzieć, że porozumiewaliśmy się niemalże bez słów. Dokładnie wiedział na czym nam zależy – nikt nie zrobiłby tego lepiej.
Podczas pierwszego spotkania przy kawie, opowiedzieliśmy sobie nasze rodzinne historie, kilka ważnych szczegółów z życia i to wystarczyło. Zyskaliśmy prawdziwego Przyjaciela, a nie każdy może liczyć na tak utalentowanego Przyjaciela. My ruszyliśmy razem w świat., a przy tym nie obyło się bez przygód! Porwaliśmy go do samochodu spod łódzkiej galerii handlowej, i ruszyliśmy w fascynującą podróż, by już nad ranem pić kawę we Włoszech.
Razem nie była nam straszna nawet zatopiona wodą Wenecja. Właśnie dzięki tej niesamowitej aurze uzyskaliśmy najładniejsze zdjęcia jakie widziałam. Nasza sesja była jedyna w swoim rodzaju. Nigdy nie zapomnimy tego spędzonego na wariackich papierach z Naszym Pawłem czasu. Deszcz w Wenecji nie był nam straszny, co i rusz chroniliśmy się w klimatycznej włoskiej kawiarence na cappuccino, grzane wino czy też lody. Wariaci. No ale jak można nie spróbować wyjątkowych włoskich lodów? Tego dnia robili sobie z nami zdjęcia ludzie z całego świata. Czuliśmy się jak Celebrities. Tłum fanów i własny Paparazzi.
Gdy przyszedł czas na chrzest Naszej najwspanialszej Córki, nie wyobrażaliśmy sobie, aby kto inny nam towarzyszył w tym ważnym dniu. Nie obyło się bez przygód. Znów mknęliśmy do Kościoła, aby się nie spóźnić. Później ucztowaliśmy razem w rodzinnej atmosferze. Przechwyciliśmy nawet aparat i powstała szalona sesja rodzinna. Paweł również zyskał reprezentacyjne zdjęcia, którymi do dziś chwali się przesyłając propozycje swoich usług.
Planujemy porwać Pawła na kolejną szaloną przygodę, bo tęsknimy za nim i jego zdjęciami.
Polecamy jego usługi z całego serca.

 

Malwina i Sebastian

Wielkie podziękowania dla Pawła, który w tym pięknym dniu 13 lipca był z nami. Dzięki Niemu możemy wspominać ten czas, oglądając zdjęcia i prezentację którą stworzył specjalnie dla nas. Współpraca to czysta przyjemność, profesjonalizm w każdym calu.
Podczas pleneru, kiedy to przemierzaliśmy miasto wzdłuż i wszerz, zabawiał nas swoim genialnym poczuciem humoru, niestrudzony naszymi pomysłami, z poświeceniem chwytał każdą ‚mokrą’ chwilę podczas naszych zdjęć w fontannie. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Z całego serca polecamy każdemu, kto chce sympatycznego, pełnego pomysłów i energii fotografa, który uwieczni najważniejsze chwile w Waszym życiu.

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Malwina i Sebastian

 

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Ilona i Tomek

Ilona i Tomek

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Jest nim prawdziwy profesjonalista z wielką pasją, która przekłada się na jakość zdjęć i uchwycenie najważniejszych emocji. Wprowadza pozytywną energię, przy nim nie można czuć się skrępowanym. Patrząc teraz na zdjęcia możemy powiedzieć, że w 100-tu procentach jesteśmy usatysfakcjonowani.
Dziękujemy Pawle za cudowną pamiątkę!

 

Ania i Marcin

Z Pawłem znaliśmy się już wcześniej, więc wiedzieliśmy, jak bardzo jest sympatycznym i otwartym człowiekiem. Decydując się na współpracę, spodziewaliśmy się, że otrzymamy perfekcyjnie wykonane zdjęcia. A album? Majstersztyk. To trzeba po prostu zobaczyć. Na koniec kilka słów na temat współpracy: sama przyjemność, pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie po stronie Pawła. Spisał się doskonale! Przyznajemy szczerze – jesteśmy zachwyceni zarówno zdjęciami, jak również sposobem, w jaki Paweł pracuje.

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Ania i Marcin

 

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Aneta i Kamil

Ania i Kamil

Pawle, tak bardzo chciałam napisać kilka fajnych słów uznania dla Ciebie za trud, który włożyłeś w wykonanie nam zdjęć ślubnych/weselnych/plenerowych, lecz nie potrafię….gdyż nie można zwykłymi słowami wyrazić, czy też określić miary Twojego talentu – wystarczy spojrzeć na Twoje zdjęcia – one mówią wszystko. Bez problemu: sztucznych póz, wymuszonych uśmiechów, ustawiania „kompozycji” uchwyciłeś całe piękno tak ważnego dla nas dnia. Dla nas jesteś Czarodziejem, który zatrzymał czas na kartach papieru fotograficznego Jakże miło jest teraz przenosić się do tych chwil co dnia. Wracać do tych motyli kłębiących się w brzuchu z podekscytowania, do tej łzy kręcącej się w oku ze wzruszenia….
A dodatkowo praca z Tobą to czysta przyjemność….Jesteś Supermenem z aparatem – byłeś zawsze we właściwym miejscu i we właściwym czasie, dzięki temu wszystko cudownie naturalnie wyszło. Nie straszne były Ci mrówki, które niemal Cię pożarły, zimna woda, w którą wskoczyłeś by fajne ujęcie uchwycić, czy też pędzące motory, które bryzgały błotem. Dziękujemy serdecznie i gratulujemy Tobie talentu, a sobie wyboru fotografa.

 

Gosia

Współpraca z Pawłem fantastyczna, niby fotograf jest ale jakby go nie było 🙂 Efekt powalający, czujne i bystre oko wyłapuje w mig ulotne chwile. Po zdjęciach można poznać, że kocha to co robi, dzięki czemu powstają wyjątkowe i niesztampowe fotografie. Choć muszę przyznać, że miał trochę ułatwione zadanie, bo modelka była i jest cudowna 🙂 hihi. Efektem jego pracy są piękne zdjęcia i to coś co sprawia, że można do nich wracać bez końca. A telefon to tego Pana trzeba zachować i na następną okazję będzie jak znalazł…

Zajrzyj do galerii Kornelii

Fotograf ślubny opinie Gdańsk | ® Paweł Ciołkiewicz Wedding Photojournalism | Gosia